Sklep z automatyką przemysłową – poznaj GIGAOM

0

Sklep z automatyką przemysłową GIGAOM działa już od 9 lat. Jego siedziba i magazyn znajdują się w Opolu. Ten internetowy sklep jest jednym z największych oraz najdłużej działających sklepów z komponentami automatyki przemysłowej.

Sklep z automatyką przemysłową GIGAOM cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, którzy mogą liczyć zarówno na bogatą ofertę, jak i fachową pomoc pracowników. GIGAOM to dystrybutor elementów automatyki przemysłowej. Właściciele firmy od początku stawiali na rozwiązania e-commerce, co okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ obecnie sklep internetowy GIGAOM prężnie działa i nadal się rozwija, oferując klientom urządzenia świetnej jakości, od producentów znanych i cenionych na całym świecie. W tym sklepie z automatyką przemysłową warto robić zakupy!

Czujnik optyczny biały

Odwiedź GIGAOM już dzisiaj. Ten sklep z automatyką przemysłową może pochwalić się naprawdę szeroką ofertą – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Firmie można zaufać, ryzyko transakcji z nią jest minimalne, o czym świadczy otrzymany Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Wybieraj to, co najlepsze, rób zakupy w GIGAOM.

Co znajdziemy w ofercie GIGAOM?

Aby nie być gołosłownym, trzeba udowodnić, że w tym sklepie z automatyką przemysłową można znaleźć wszystko! Warto zatem nieco przybliżyć jego podstawową ofertę, w skład której wchodzą: systemy bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, impulsowe zasilacze modułowe oraz do montażu na szynę DIN, czujniki indukcyjne, czujniki ultradźwiękowe, czujniki pojemnościowe, czujniki fotoelektryczne, czujniki magnetoindukcyjne, czujniki laserowe, systemy złącz, przemienniki częstotliwości, przekaźniki bezpieczeństwa PNOZ, aparatura niskiego napięcia, wyłączniki magnetyczne PSEN, sterowniki PLC SIMATIC, switche przemysłowe, złączki szynowe, zasilacze.

Ten sklep z automatyką przemysłową oferuje urządzenia takich firm jak: Pilz, Turck, Banner Engineering oraz Telemecanique, Mean Well, Escha, Siemens, Weidmuller. Oprócz tego warto wspomnieć, że GIGAOM to Autoryzowany Partner Handlowy firmy SICK, która produkuje wysokiej jakości czujniki indukcyjne i optyczne (fotoelektryczne) oraz enkodery inkrementalne i absolutne. Co więcej, jest też światowym liderem, jeżeli chodzi o systemy bezpieczeństwa, tj. przekaźniki i kurtyny. Na koniec warto jeszcze dodać, że na zapytanie firma może załatwić także urządzenia takich producentów jak: Omron, IFM, Pepperl+Fuchs, ABB, Festo, Phoenix Contact i oczywiście wielu innych. Lista jest imponująca, prawda?

Czujniki optyczne do firmy

Dlaczego właśnie GIGAOM?

Oprócz tego, że to jeden z największych i najprężniej rozwijających się sklepów internetowych z automatyką przemysłową, to na dodatek jest to firma, której z powodzeniem można zaufać. Warto wiedzieć, że GIGAOM otrzymał od międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode D&B Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę wiarygodności płatniczej. Świadczy to o tym, że kondycja finansowa firmy jest bardzo dobra, że firma systematycznie realizuje wszystkie zobowiązania oraz że ryzyko transakcji z nią jest minimalne.
Ten sklep z automatyką przemysłową to dowód na to, że zakupy przez Internet mogą być bezpieczne – trzeba tylko wybierać sklepy sprawdzone i cenione przez innych klientów. W GIGAOM można robić zakupy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, siedząc we własnym fotelu, a fachowy personel zawsze jest gotowy do pomocy.

Zatem podsumowując, największe zalety GIGAOM to:

1) gwarancja bezpiecznej transakcji przez Internet (Certyfikat Wiarygodności Biznesowej);
2) szeroki wybór elementów automatyki przemysłowej od znanych i cenionych producentów z całego świata;
3) możliwość zamawiania urządzeń o każdej porze dnia i nocy;
4) możliwość skorzystania z fachowej pomocy pracowników;
5) możliwość zamówienia urządzenia od konkretnego producenta.

Przejrzyj ofertę tego sklepu z automatyką przemysłową już dzisiaj – postaw na doświadczenie personelu i najlepszą jakość oferowanych produktów. Zakupy w GIGAOM to sama przyjemność – przekonaj się.

Podziel się.

Zostaw odpowiedź