Ivel.pl ­– zainwestuj w dobrą kamerę już dziś!

0

W ivel.pl skompletujesz cały profesjonalny system monitoringu – zarówno do prywatnego domu, jak i firmy/magazynu/sklepu. Ivel oferuje niezawodne systemy zabezpieczeń, które stanowią doskonałą ochronę obiektu. Przejrzyj ofertę i wybierz coś dla siebie.

Ivel.pl to sklep internetowy, gdzie można zakupić akcesoria do stworzenia profesjonalnego monitoringu, systemu kontroli dostępu czy systemu alarmowego. Stworzenie takiego systemu jest niezbędne, jeśli chce się zapewnić dobrą ochronę obiektu i posesji. Jak wiadomo, włamania i wtargnięcia zdarzają się często, dlatego aby temu zapobiec, trzeba być mądrym przed szkodą, instalując np. zestaw wideodomofonowy, kamery czy alarmy. Mając takie urządzenia, nawet jeśli dojdzie do włamania, można skutecznie pomóc policji w szukaniu sprawcy, np. dostarczając obrazy z kamer.

Zdecydowanie warto kupować w Ivel. Oferta sklepu jest niezwykle szeroka: dostępne są zarówno zaawansowane technologicznie urządzenia, jak i proste zestawy – idealne do użytku domowego. Ceny sprzętu są konkurencyjne, a na realizację zamówienia czeka się krótko. Oprócz tego zawsze można liczyć na pomoc pracowników sklepu – w wyborze oraz późniejszym montażu urządzeń.

W podstawowe ofercie Ivel znajdują się: akcesoria do monitoringu; systemy alarmowe; wideodomofony i domofonu; systemy kontroli dostępu i RCP; interkomy; domowe czujniki; systemy RACK; elementy sieci LAN i WLAN. Każdy z pewnością znajdzie urządzenia idealnie spełniające oczekiwania.

Poniżej opisujemy dwa modele kamer, które są dostępne na ivel.pl. Oba urządzenia są niezawodne, pochodzą od znanego producenta Ezviz. Zatem jeśli jeszcze się wahasz i nie wiesz, na jakie urządzenia postawić, poniższe prezentacje na pewno pomogą!

Hikvision hiwatch rejestrator

Kamera bezprzewodowa Ezviz CS-C3T Pro

Pierwszą propozycją jest kamera bezprzewodowa od marki Ezviz. Sprawdza się świetnie, jest niezawodna. Kamera Ezviz ma rozdzielczość 4MPx, posiada tryb wielokierunkowej rozmowy. Oprócz tego nagrywa w kolorze nawet w nocy i wykrywa ludzi (algorytm Al). Ponadto pozwala na nagranie personalizowanych alertów głosowych, czyli komunikatów głosowych, które np. będą witały gości.

Kamerę bezprzewodową Ezviz można zainstalować zarówno na zewnętrz, jak i wewnątrz budynku – posiada ona klasę szczelności IP67. Ważną informacją jest też fakt, że w modelu CS-C3T Pro zastosowano zaawansowaną technologię kompresji wideo H.265, która zapewnia lepszą jakość obrazu przy dwukrotnie mniejszej przepustowości i koniecznej ilości miejsca do przechowywania danych w porównaniu z poprzednim standardem kompresji wideo H.264.

Kamera bezprzewodowa Ezviz CS-C3T Pro to świetny jakościowo sprzęt za stosunkowo niewielkie pieniądze. Marka Ezviz cieszy się zaufaniem ludzi na całym świecie, warto więc jej zaufać.

Kamera AHD

Kamera obrotowa Ezviz TY1

Innym modelem godnym przybliżenia jest kamera obrotowa również od marki Ezviz. To urządzenie doskonale nadaje się do monitoringu pomieszczeń w domu. Wyróżnia się kompaktowym rozmiarem oraz nowoczesną, designerską prezencją – świetnie pasuje do domowych wnętrz. Kamera obrotowa Ezviz posiada przetwornik o rozdzielczości 2Mpx, dzięki czemu rejestrowany materiał jest naprawdę wysokiej jakości, z widocznymi szczegółami.

Co ważne, ten model można zamontować praktycznie wszędzie, np. na meblach czy na suficie, ponieważ konfiguracja orientacji obrazu kamerki pozwala jej pracować niemalże w każdym ustawieniu. Ponadto kamera Ezviz posiada detekcję ruchu, która działa w oparciu o zmiany w obrazie. Po wykryciu ruchu rozpoczyna się funkcja śledzenia wychwyconego obiektu.

Kamera Ezviz TY1 ma wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu łatwo ją połączyć z domową siecią. Ponadto aplikacja mobilna Ezviz sprawia, że sama konfiguracja kamery jest bardzo prosta.
Na który model kamery od marki Ezviz ty się zdecydujesz?

Podziel się.

Zostaw odpowiedź