Gigaom.pl – najlepsze przekaźniki i kurtyny bezpieczeństwa

0

Gigaom.pl to popularny i ceniony sklep z automatyką przemysłową. Częścią oferty są przekaźniki bezpieczeństwa i kurtyny bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia oferowane przez Gigaom wyróżniają się niezawodnością, pochodzą od najlepszych producentów. Koniecznie zobacz.

Gigaom.pl to sklep internetowy zajmujący się dystrybucją komponentów automatyki przemysłowej. Firma powstała w 2009 roku, dlatego może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży. Jej założyciele od początku stawiali na e-commerce, wiedzieli, że sprzedaż internetowa to przyszłość. Jak widać, nie pomylili się. Obecnie gigaom.pl to jeden z najdłużej działających sklepów internetowych tego typu.

Oferta Gigaom jest niezwykle szeroka, obejmuje m.in.: czujniki indukcyjne, czujniki pojemnościowe, czujniki ultradźwiękowe, czujniki magneto indukcyjne, czujniki fotoelektryczne, czujniki laserowe, systemy bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, sterowniki PLC SIMATIC, aparaturę niskiego napięcia, przemienniki częstotliwości, impulsowe zasilacze modułowe oraz do montażu na szynę DIN, przekaźniki bezpieczeństwa PNOZ, wyłączniki magnetyczne PSEN oraz bariery bezpieczeństwa, złączki szynowe, zasilacze, switche przemysłowe. Wszystkie dostępne urządzenia są z najwyższej półki, pochodzą od znanych i cenionych producentów jak: SICK, TURCK, Banner Engineerig, Escha, Siemens, Mean Well, Schneider Electric, Pilz, Weidmuller.

Czujniki optyczne

Warto też wiedzieć, że firma Gigaom otrzymała od międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode D&B Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę wiarygodności płatniczej. Oznacza to, że firma ma dobrą kondycję i płynność finansową, systematycznie realizuje zobowiązania oraz ryzyko transakcji z nią jest minimalne. Zakupy na gigaom.pl to najlepszy wybór!

Jednymi z popularniejszych produktów w sklepie gigaom.pl są przekaźniki bezpieczeństwa i kurtyny bezpieczeństwa. Co to za urządzenia? Poniżej przedstawiamy ich krótkie charakterystyki.

Przekaźniki bezpieczeństwa

Przekaźniki bezpieczeństwa to bardzo ważny element ochronny. Tego typu urządzenia wykorzystuje się do monitorowania funkcji bezpieczeństwa takich jak: wyłączniki awaryjne, drzwi ochronne, maty bezpieczeństwa czy kurtyny świetlne. Oprócz tego do zadań przekaźników należy odłączenie zasilania maszyny w przypadku zagrożenia, zapobieganie niezamierzonemu rozruchowi, kontrolowane zatrzymanie, ograniczenie prędkości itp.

Niezawodne przekaźniki bezpieczeństwa są dostępne na gigaom.pl. Oferowane przez Gigaom przekaźniki wyróżniają się wysoką jakością, kompaktową budową, a także łatwą instalacją. Oprócz tego urządzenia da się podłączyć w różny sposób. Przekaźniki Gigaom z powodzeniem można stosować w zamkach bezpieczeństwa, w monitorowaniu prądu, napięcia czy też temperatury. Przekaźniki od takich producentów jak Wieland Electric, PILZ, SICK oraz Telemecanique są godne polecenia.

Czujnik optyczny biały

Kurtyny bezpieczeństwa

Kurtyna bezpieczeństwa zabezpiecza dostęp do punktu lub obszaru niebezpiecznego. To urządzenia optoelektroniczne, które wykorzystuje się do ochrony personelu i zabezpieczania maszyn w zakładach produkcyjnych. Emitują one promienie podczerwieni wykrywające obecność niepożądanych obiektów – gdy taki obiekt zostanie wykryty, maszyna blokuje się.

Kurtyny bezpieczeństwa dostępne na gigaom.pl pochodzą od najlepszych, sprawdzonych producentów, którzy są gwarancją niezawodności tych urządzeń. Kurtyny dostępne w Gigaom różnią się rozdzielczością, wysokością oraz innymi parametrami, dlatego z pewnością każdy klient znajdzie sprzęt idealny dla siebie. Do wyboru są zarówno małe, kompaktowe kurtyny bezpieczeństwa, jak i ekstremalnie solidne oraz odporne modele. Wszystkie dostępne w tym sklepie urządzenia cechuje wytrzymałość i wysokie parametry techniczne. Zachęcamy do przejrzenia całości oferty! Można liczyć na konkurencyjne ceny, a także fachowe doradztwo.

Podziel się.

Zostaw odpowiedź