Citylighty – skuteczna reklama Twojej marki

0

Citylighty, jako forma reklamy zewnętrznej, budzi coraz większe zainteresowanie zarówno wśród odbiorców, jak i przedsiębiorców zainteresowanych promocją swojej działalności. Reklama typu citylight jest z jednej strony dyskretna, a z drugiej skutecznie przyciąga uwagę, dzięki czemu skutecznie promuje Twoją markę.

Citylight jest nowoczesną formą reklamy, dość nietypową i niepozorną. Umieszczona na przystankach autobusowych czy słupach reklamowych zdaje się być mniej skuteczna niż klasyczne bilboardy czy wielkoformatowe reklamy – choć to zaskakujące, tak właśnie jest. Mijające citylighty osoby zapoznają się z treścią reklamy właśnie podczas spacerów po centrach miast czy oczekiwania na autobus. Dowiedz się jakie zalety ma reklama typu citylight.

Co to jest citylight?

Co to jest citylight? Citylight to jest nośnik reklamowy umieszczony zazwyczaj na przystankach autobusowych w centrach miast i na deptakach. Tego typu reklamy zlokalizowane w wymienionych miejscach umożliwiają skuteczną reklamę – stałą, niezbyt inwazyjną, a jednocześnie przyciągającą wzrok poprzez charakterystyczny rodzaj i formę ekspozycji.

Specyficzne rozmieszczenie reklam typu citylight stanowi w pewnym sensie element miejskiego krajobrazu. Z jednej strony stanowią uzupełnienie urbanistycznego widoku, niezbyt krzykliwy, ale znaczący element tła, a z drugiej – poprzez specyficzną lokację, odpowiednie oświetlenie oraz grafiki i treść ukazane na reklamie – sprawiają, że znacznie chętniej zapoznajemy się z nimi, a co najważniejsze – poświęcamy im więcej zainteresowania i uwagi niżeli w przypadku klasycznych bilboardów czy też innych wielkoformatowych reklam.

Reklama citylight

Znajdzreklame.pl – citylight i wiele innych

Chcąc zapewnić sobie skuteczną promocję marki, warto postawić na sprawdzoną markę, którą reprezentują fachowcy. Znajdzreklame.pl, oferująca swoim klientom ponad 30 000 powierzchni reklamowych w 500 miastach całej Polski to firma, która przeprowadzi Twoją kampanię od początku do końca. ZnajdzReklame.pl oferuje bezpłatną wycenę – którą możemy otrzymać nawet w ciągu kilkunastu minut od wysłania zapytania, kompleksowe przeprowadzenie całej kampanii reklamowej oraz szczegółowy raport z jej efektywności po zakończonej promocji.
Współpracując ze ZnajdzReklame.pl możemy liczyć zarówno na reklamy citylight – https://www.znajdzreklame.pl/citylighty, jak i reklamy na bilboardach, wielkoformatowe, telebimy, reklamy na autobusach czy kampanie internetowe bądź smsowe. ZnajdzReklame.pl wyróżnia nie tylko szeroka oferta reklamowa, ale i bezpłatna wycena – dzięki temu bez stresu i zbędnego zamartwiania możesz oszacować czy stać Cię na konkretną kampanię reklamową.

Citylighty – wymiary i cena

Aby dowiedzieć się ile kosztuje reklama typu citylight musimy wiedzieć, że wiele zależy od tego w jakim miejscu ją umieścimy.

Reklama citylight na przystanku autobusowym to koszt rzędu 790 zł – 1990 zł za miesiąc, a jej wymiar to 1.2 x 1.8 m. Na finalny koszt reklamy składają się także takie czynniki jak lokalizacja, oświetlenie, liczba wynajętych nośników oraz.długość kampanii

Jeśli chodzi o citylighty wolnostojące, wymiary i cena są bardzo podobne – 790 zł – 1990 zł/ miesiąc przy wymiarach 1.2 x 1.8 m.
Citylighty na słupach kosztują z kolei około 690 zł – 1600 zł za miesiąc przy niezmienionych wymiarach 1.2 x 1.8 m.

Reklama kampania

Dlaczego warto skorzystać z reklamy citylight?

Jak już wspomnieliśmy, reklama citylight może wydawać się niepozorna, jednak to właśnie ten rodzaj reklamy skutecznie przyciąga wzrok odbiorcy. W trakcie spaceru czy też oczekiwania na autobus znacznie chętniej przyglądamy się reklamom, które nie krzyczą i są umieszczone w zasięgu naszego wzroku. Warto tutaj postawić na odpowiedni projekt, przemyślaną grafikę i treść.

Citylighty są także odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i odpowiednio oświetlone, a więc widać je dobrze zarówno w dzień, jak i w nocy, a ponadto trudno o ich uszkodzenie. Nie musimy obawiać się, że deszcz, śnieg czy późna pora sprawią, że reklama będzie gorzej widoczna lub zwyczajnie zniszczy się.

Citylighty są również skuteczną, a przy tym tanią alternatywą jeśli chodzi o kampanie reklamowe. Są więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, których nie stać na kampanię reklamową wykorzystaniem wielkoformatowych bilboardów – w tym przypadku mniejszy nakład finansowy nie oznacza niższej skuteczności.

Profesjonalne citylighty to nowoczesne nośniki reklamowe, które skutecznie rozpromują Twoją markę. Rozmieszczenie i oświetlenie citylightów pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, co przekłada się na rozpoznawalność i grono potencjalnych odbiorców. Citylighty są doskonałą formą reklamy dla Twojej marki w każdym mieście – we współpracy ze sprawdzoną marką nie musisz martwić się o wysokie koszty i niską skuteczność. Sprawdź sam!

Podziel się.

Zostaw odpowiedź